Ogłoszenia duszpasterskie 16.02.2020

1. Dziś VI. niedziela zwykła, po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.
  2. Wspólnota Galilea organizuje od 28 lutego do 1 marca Kurs Nowe Życie. Informacje i zapisy u ks. Bogdana.
  3. Od 1 marca planujemy Jerycho Różańcowe czyli 7 dni i nocy nieprzerwanej modlitwy w kaplicy św. Antoniego. Będziemy prosić o nawrócenie grzeszników, o dary Ducha Świętego na czas rekolekcji, o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii oraz w intencji Ojczyzny. Zapraszamy, aby włączyć się w tę modlitwę przez prowadzenie jednej części różańca. Informacje i zapisy w zakrystii.
  4. Za tydzień przybędzie do naszej parafii ks. Daniel Kułakowski – proboszcz parafii w Bałcie na Ukrainie. Będziemy mogli wesprzeć remont tamtejszego zabytkowego kościoła.
  5. Dziś zbiórka ofiar na Fundusz Wschodni.
  6. W gablocie przed kościołem znajdują się informacje o szkoleniach i stażach organizowanych dla osób bezrobotnych przez Miejski Urząd Pracy.