Zmiana godzin pracy kancelarii parafialnej

W związku z obecną sytuacją, skracamy godziny pracy kancelarii parafialnej: będzie czynna od poniedziałku do soboty w godz. 16.30-17.30. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny (81 744 38 78). Więcej informacji na stronie parafii w zakładce „Kancelaria”.

W związku z licznymi wątpliwościami informujemy, że Msze św. w kościele parafialnym są sprawowane jak zwykle. W czasie każdej Mszy św. jest możliwość spowiedzi. Kaplica adoracji jest otwarta w godz. 7.00-19.00. Kapłani, tak jak dotychczas, są gotowi sprawować liturgie pogrzebowe. Informujemy też, że data liturgii ślubnej zależy wyłącznie od decyzji narzeczonych. Wszelkie nietypowe, budzące niepokój informacje dotyczące duszpasterstwa parafialnego, prosimy weryfikować z informacjami na stronie parafii lub przez kontakt telefoniczny.

Wszystkich zachęcamy do modlitwy.