Ogłoszenia duszpasterskie 17.05.2020

1. Dziś VI Niedziela Wielkanocna.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17.30.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 Wieczór chwały przygotowany przez Wspólnoty Galilea i Jordan.
  4. Od piątku po Mszy św. o godz. 18.00 Wspólnota Jordan zaprasza na nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  5. Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  6. W ramach obchodów 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, Pierwszy Program Telewizji Polskiej oraz Polskie Radio wyemitują w jutro o godzinie 18.00 widowisko muzyczne Santo subito – Prorok naszych czasów.
  7. Zapraszamy do korzystania ze spowiedzi Przypominamy, że do uroczystości Trójcy Św. mamy czas na komunię św. wielkanocną.
  8. Od dziś w nawie głównej kościoła może przebywać 75 osób, a na chórze 15 osób. W kaplica adoracji, może przebywać 10 osób. Pozostałe osoby mogą pozostać na placu przed kościołem. Jeśli osoby przebywające na zewnątrz pragną przyjąć komunię św. bez wchodzenia do środka, prosimy aby ustawiać się przed wejściu głównym kościoła. Prosimy, aby osoby które pragną przyjąć komunie św. na rękę, ustawiały się w osobnej kolejce naprzeciw ambony, i jeśli to możliwe przyjmowały komunie w pierwszej kolejności.
  9. Narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa zapraszamy dziś o godz. 15.00 do kościoła na liturgię słowa.
  10. Rodziców dzieci klas III. ze szkół podstawowych nr 1 i 2 zapraszamy za tydzień na Mszę św. o godz. 10.00, a ze szkoły podstawowej nr 40 na Mszę św. o godz. 11.30.
  11. Transmisja Mszy św., jest prowadzona w niedziele o godz. 10.00. Dziękuję Firmom VideoStudio TDI oraz  RELiVEW.
  12. W Lublinie oferowana jest bezpłatna pomoc prawna. Więcej informacji na plakacie w gablocie przed kościołem oraz na ulotkach na stoliku pod chórem.
  13. Dziękujemy za ofiary na potrzeby parafii przesłane na konto bankowe. Nr konta PKO SA 75 1240 2382 1111 0000 3902 0620.