Ogłoszenia duszpasterskie 10.05.2020

  1. Dziś V Niedziela Wielkanocna.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17.30.
  3. W środę odpust w Parafii Matki Bożej Fatimskiej. W naszej parafii różaniec fatimski połączony z nabożeństwem majowym o godz. 17.00.
  4. W tym tygodniu w czwartek święto św. Macieja Apostoła, w sobotę święto św. Andrzeja Boboli męczennika, patrona Polski.  
  5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór chwały przygotowany przez Wspólnoty Galilea i Jordan.
  6. Nadal zachowujemy limit 50 osób w nawie głównej kościoła  i 10 osób na chórze. Pozostałe osoby mogą pozostać na placu przed kościołem. Przypominamy, że jest możliwość spowiedzi w czasie każdej Mszy św., zapraszamy szczególnie tych, którzy nie mogli wyspowiadać się w wielkim poście. Transmisja Mszy św. jest prowadzona w niedziele o godz. 10.00. Dziękuję firmom VideoStudio TDI oraz  RELiVE za prowadzenie transmisji.
  7. Kiedy chodzenie do kościoła było bardzo utrudnione, dzieci z naszej parafii pisały listy do Pana Jezusa obecnego w tabernakulum. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.00 pomodlimy się za te dzieci. Jeśli rodzice zdecydują, zapraszamy do kościoła, jeśli jeszcze nie, zapraszamy do transmisji.
  8. Narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa zapraszamy za tydzień o godz. 15.00 do kościoła na liturgię słowa. 
  9. Dziękujemy za ofiary na potrzeby parafii przesłane na konto bankowe. Nr konta PKO SA 75 1240 2382 1111 0000 3902 0620.
  10. Woda święcona, w butelkach, jest jeszcze do wzięcia na stoliku przy wejściu do zakrystii.