Ogłoszenia duszpasterskie 24.05.2020

1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. W tym tygodniu Wspólnota Jordan zaprasza po Mszy św. o godz. 18.00 na nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  3. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy św. o godz. 18.00 będzie czuwanie przygotowane przez wspólnoty Galilea i Jordan.
  4. Z radością zawiadamiamy, że diakoni: nasz rodak Piotr Flis oraz nasz praktykant Adam Blicharz, 30 maja otrzymają święcenia kapłańskie. Prosimy o modlitwę w ich intencji. Ks. Piotr będzie sprawował Mszę św. prymicyjną w przyszłą niedzielę o godz. 13.00. Zapraszamy.
  5. Przypominamy, że do uroczystości Trójcy Św. mamy czas na przyjęcie Komunii św. wielkanocnej. Zachęcamy do korzystania ze spowiedzi.
  6. Nadal zachowujemy limit 75 osób w nawie głównej kościoła i 15 osób na chórze. Pozostałe osoby mogą pozostać na placu przed kościołem. Jeśli osoby przebywające na zewnątrz pragną przyjąć Komunię św. bez wchodzenia do środka, prosimy, aby ustawiać się przed głównym wejściem kościoła. Prosimy, aby osoby które pragną przyjąć Komunię św. na rękę, ustawiały się w kolejce naprzeciw ambony i przyjmowały Komunię w pierwszej kolejności.
  7. Narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa zapraszamy dziś o godz. 19.00 do kościoła na liturgię słowa. Jeszcze można się dołączyć do grupy.
  8. Transmisja Mszy św. jest prowadzona w niedziele o godz. 10.00. Dziękuję Firmom VideoStudio TDI oraz  RELiVE.
  9. Dziękujemy za ofiary na potrzeby parafii. Nr konta PKO SA 75 1240 2382 1111 0000 3902 0620.