Ogłoszenia duszpasterskie 05.07.2020

1. Dziś XIV. niedziela zwykła, pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych. Towarzystwo Przyjaciół KUL, zbiera składki od swoich członków.
  2. We sobotę święto św. Benedykta Opata – Patrona Europy.
  3. 42. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy 4 sierpnia. Zapisy w dniach 1-10 lipca tylko drogą meilową. Szczegóły na www.pielgrzymka.lublin.pl   W parafii lub przez stronę internetową można składać ofiary z intencjami na Fundusz „Idę z Tobą”.
  4. Dziękujemy za pomoc ks. Dr. Jarosławowi Przytule rektorowi Seminarium Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.
  5. Za tydzień przybędzie do nas nasz rodak ks. Jerzy Węzka proboszcz parafii pw. Św. Floriana i św. Katarzyny w Gołębiu. Będziemy mogli wesprzeć inwestycje prowadzone w tej parafii.