Ogłoszenia duszpasterskie 19.07.2020

1. Dzisiaj XVI niedziela zwykła.
  2. W środę święto św. Marii Magdaleny, w czwartek święto św. Brygidy, patronki Europy, w sobotę święto św. Jakuba Apostoła.
  3. W parafii lub przez stronę internetową można składać ofiary z intencjami na Fundusz „Idę z Tobą”.
  4. Przypominamy, że nadal obowiązuje zalecenie noszenia maski lub zachowania odległości. Prosimy także, aby osoby które pragną przyjąć Komunię Świętą na rękę, ustawiały się w kolejce naprzeciw ambony i przyjmowały Komunię w pierwszej kolejności.
  5. Dziś zbieramy ofiary do puszki na fundusz MIVA POLSKA, którego celem jest pomoc polskim misjonarzom w zakupie środków transportu.
  6. Na plakacie znajdziemy informacje o uroczystościach odpustowych ku czci św. Anny w Lubartowie.
  7. Dziś w sąsiedniej parafii pw.  Miłosierdzia Bożego zostanie wprowadzamy nowy proboszcz ks. Wojciech Iwanicki. Obejmujemy modlitwą wspólnotę parafialną w tym ważnym dniu.