Ogłoszenia duszpasterskie 02.08.2020

 1. Dzisiaj XVIII niedziela zwykła, pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych. Zbierane są składki od członków Towarzystwa Przyjaciół KUL.
 2. Do naszej parafii przybyli przedstawiciele stowarzyszenia Siloe. Po Mszy św. będzie można wesprzeć osoby niepełnosprawne.
 3. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca – Adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego o godz. 17.00, pierwszy piątek miesiąca – Msze św. o godz. 6.30, 7.00, i 18.00. Spowiedź w czasie Mszy św. oraz o godz. 17.30.
 4. W zakrystii, można zapisać się na adorację w nocy przed pierwszym piątkiem miesiąca.
 5. W czwartek święto Przemienienia Pańskiego, Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 18.00.
 6. Za tydzień przybędzie do naszej parafii O. Misjonarz Oblat Maryi Niepokalanej. Będzie można wesprzeć misje, nabywając kalendarze misyjne.
 7. Serdecznie zapraszamy młodych do uczestnictwa w diecezjalnym spotkaniu młodzieży w dniach 16-23 sierpnia. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej Centrum Duszpasterstwa Młodzieży.
 8. Ofiary, które za tydzień będą składane na tacę, przeznaczone są na Caritas Archidiecezji Lubelskiej. 
 9. Przypominamy, że nadal obowiązuje zalecenie noszenia maski lub zachowania odległości. Prosimy także, aby osoby które pragną przyjąć Komunię św. na rękę, ustawiały się w kolejce naprzeciw ambony i przyjmowały Komunię w pierwszej kolejności.
 10. Na plakatach są informacje o ofercie Miejskiego Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych.
 11. Dziękujemy za pomoc ks. Rafałowi Mudzie prefektowi Seminarium Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.