Ogłoszenia duszpasterskie 06.09.2020

 1. Dziś XXIII niedziela zwykła.
 2. Dziś po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych. Towarzystwo Przyjaciół KUL zbiera składki członkowskie.
 3. Dziś o godz. 14.00 zapraszamy na festyn przygotowany przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo.
 4. Jutro o godz. 18.40 odbędzie się próba dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej 20 września.
 5. We wtorek święto Narodzenia NMP, w sobotę wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi, za tydzień 13 września różaniec Fatimski o godz. 17.15.
 6. W piątek 11 września po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie osoby odpowiedzialne za grupy duszpasterskie.
 7. Dzisiaj rozpoczyna miesięczną praktykę w naszej parafii al. Michał Śliwka. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej.
 8. Rozpoczynamy zapisy do bierzmowania. Deklaracje dla kandydatów można pobrać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do bierzmowania odbędzie się w niedzielę 20 września po Mszy świętej o godz. 16.00 (w kościele), natomiast kandydaci przychodzą z wypełnionymi deklaracjami 27 września na Mszę świętą o godz. 16.00. Kandydaci spoza naszej parafii muszą najpierw uzyskać pozwolenie na bierzmowanie od swoich aktualnych duszpasterzy.
 9. Rodziców lektorów i ministrantów zapraszamy na spotkanie w czwartek po Mszy św. o 18.00.
 10. Wspólnota Galilea organizuje od 25 do 27 września Kurs Nowe Życie. Informacje i zapisy u ks. Bogdana.
 11. Przypominamy o noszeniu maski lub zachowania dystansu. Osoby, które pragną przyjąć Komunię Świętą na rękę, zapraszamy do kolejki przed amboną i prosimy o przyjmowanie Komunii w pierwszej kolejności.