Ogłoszenia duszpasterskie 30.08.2020

 1. Dzisiaj XXII. niedziela zwykła.
 2. We czwartek adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego o godz. 17.00.
 3. W piątek Msze św. o godz.: 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00. Spowiedź w czasie Mszy św. oraz o 15.30 i 17.30. W nocy przed pierwszym piątkiem miesiąca będzie otwarta kaplica. Osoby chętne do adoracji w nocy prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
 4. We wtorek przypada 81 rocznica wybuchu II Wojny Światowej, pamiętajmy na modlitwie o obrońcach naszej Ojczyzny. 
 5. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.00.
 6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 będzie zmiana tajemnic różańcowych.
 7. W tym roku ze względu na pandemię, nie organizujemy osobnych Mszy św. na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszamy uczniów do skorzystania z sakramentu pokuty w dowolnym terminie oraz do uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Za tydzień na każdej mszy św. będziemy się modlić o błogosławieństwo na nowy rok szkolny, a na Mszy św. o godz. 11.30 będzie poświęcenie tornistrów dzieci, które w tym roku rozpoczynają naukę w szkole.
 8. Za tydzień o godz. 14.00 odbędzie się festyn przygotowany przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo.  
 9. W sobotę o godz. 16.00 zapraszamy na spotkanie po wakacjach lektorów, ministrantów i kandydatów.
 10. Przypominamy o noszeniu maski lub zachowania dystansu. Osoby, które pragną przyjąć komunie św. na rękę, zapraszamy do kolejki przed amboną i prosimy o przyjmowanie komunii św. w pierwszej kolejności.
 11. Dzisiaj w godzinach od 10.00 do 14.00 Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa organizuje w naszej parafii akcję poboru krwi.
 12. Dziś zbiórka ofiar do puszki na Fundusz wspierania nauki chrześcijańskiej.
 13. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Eugeniusz Uliczny, Anna Niedźwiecka, Helena Hołod, Monika Frąk, Piotr Kurpiel, Janina Myszak, Piotr Klauzer, Kazimierz Machul, Maria Besztak, Krystyna Pożak, Mieczysława Kita, Czesław Meksuła, Krystyna Wójcik, Ryszard Turek. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu.