Ogłoszenia duszpasterskie 20.09.2020

1. Dziś XXV Niedziela zwykła.
  2. Dziś Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.
  3. We wtorek 22 września po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie Radę Duszpasterską,
  4. Dzieci ze scholi Boże Nutki zapraszamy na próbę w sobotę o godz. 10.00.
  5. Na tablicy ogłoszeń jest proponowany plan prowadzenia nabożeństw różańcowych w październiku. Prosimy o sprawdzenie i ewentualne zgłoszenie uwag do zakrystii.
  6. Trwają zapisy do bierzmowania. Deklaracje dla kandydatów można pobrać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Dziś po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie dla rodziców kandydatów. Kandydaci za tydzień na Mszy św. o godz. 16.00 złożą deklaracje uczestnictwa w przygotowaniach do sakramentu.
  7. Dzisiaj Siostry Misjonarki św. Rodziny świętują trzy jubileusze: s. Agnes Studzińska 70-lecie ślubów zakonnych, s. Klaudia Neuman 60-lecie, s. Dawida Wyszkowska 25-lecie. Zachęcamy do modlitwy w intencji czcigodnych Jubilatek.
  8. W tym tygodniu w poniedziałek święto św. Matusza apostoła i ewangelisty, w środę wspomnienie św. O. Pio.
  9. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla rodziców ministrantów i lektorów w spawie wyjazdu.
  10. Do końca października prowadzony jest nabór wniosków o przyznanie Stypendium im. Abpa Józefa Życińskiego. Stypendia przeznaczone są dla uczniów szkół średnich oraz studentów. Szczegóły na stronie strony www.cjp2.pl.
  11. Zapraszamy na trzy kursy: Wspólnota Galilea organizuje od 25 do 27 września Kurs Nowe Życie, a od 12 października Kurs Alfa. Informacje i zapisy u ks. Bogdana. Od 4 października Stowarzyszenie Najświętszej Rodziny będzie prowadziło w domu parafialnym Kurs Małżeński. Jego celem jest pomoc w budowaniu trwałego i zdrowego małżeństwa. Więcej informacji na stronie internetowej. Zapisy w zakrystii.
  12. Dzieci zapraszamy do udziału w dziecięcym kole różańcowym. Spotkanie 4 października po Mszy św. o godz. 11.30. Już dziś zachęcamy dzieci, aby w październiku na nabożeństwa różańcowe przynosiły własnoręcznie wykonane wota, które będą umieszczone przy obrazie Matki Bożej.