Ogłoszenia duszpasterskie 27.12.2020

 1. Dzisiaj Uroczystość Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Po Mszy św. o godz. 10.00 poświęcimy figurę św. Józefa i zawierzymy jego opiece naszą parafię. 
 2. 31 grudnia przesuwamy nabożeństwo dziękczynne na godz. 16.30, a Mszę św. na 17.00. Serdecznie prosimy osoby, które zamówiły intencje Mszalne w tym terminie, o potwierdzenie, że wiedzą o tej zmianie.
 3. 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. tak jak w niedzielę. W tym dniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź na każdej Mszy św. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa będzie po Mszy św. o 16.00, adoracja potrwa do godz. 18.00.
 4. W tym tygodniu w sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.00. W zakrystii można zapisać się na adorację w kaplicy, tym razem wyjątkowo w nocy z piątku na sobotę.
 5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.  
 6. Dziękujemy fundatorom paczek dla ubogich oraz grupie charytatywnej, w tym roku pomoc otrzymało ponad 50 rodzin.  
 7. Projektantem szopki jest Pan Józef Ożóg. Przy montażu współpracowali: Stanisława i Michał Pyda, Agnieszka Łysiak, Iwona Wyszyńska, Andrzej Marczuk, Paweł Dzięcioł, Tomasz Górka, Arkadiusz Burdan, Mariusz Marecki, Mieczysław Lisik, Adrian Mateńko, Wojciech Rola. Serdecznie dziękujemy.
 8. Choinkę z ozdobami wykonanymi przez dzieci uczestniczące w roratach ubierali: Agnieszka, Piotr, Karolina i Mateusz Widomscy, Anna, Zofia i Joanna Złotkowskie. Kolejne bombki na choinkę przygotowała Pani Wiesława Jarska.
 9. W tym roku nie odbędzie się wizyta duszpasterska. Po feriach zimowych będziemy błogosławić nowe domy i mieszkania, po indywidualnym zaproszeniu.
 10. Dziękujemy za ofiary na potrzeby parafii przesyłane na konto bankowe. Po nowym roku postaram się wysłać darczyńcom pisemne podziękowania.
 11. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Marian Wójcik, Zofia Żuber, Katarzyna Stryjecka, Janina Malec, Stanisław Bąk, Stanisław Adam Małaj, Wiesława Łukasik, Grażyna Kloc, Stanisława Gawęda, Regina Dudek, Stefan Demucha, Joanna Sędek, Jan Wach, Janusz Ostapiuk, Janina Wójcik, Jadwiga Sochan, Antonina Cisek, Krzysztof Łazowski, Małgorzata Zamecka, Zbigniew Jóźwiak, Bogdan Waldemar Rola, Mirosława Grodzka.
 12. Informujemy, że Msza św. pogrzebowa ś. p. Bogdana Roli, ojca ks. Marcina Roli,  będzie we wtorek 29 grudnia o godz. 11.00 w naszym kościele. Polecajmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu.