Ogłoszenia duszpasterskie 03.01.2021

  1. Dziś II niedziela po Narodzeniu Pańskim. Do naszej parafii przybył Ks. Wojciech Rebeta – Ojciec Duchowny MSD. Po Mszy św. można nabyć książkę nt. powołań.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dziecięcego koła różańcowego.  
  3. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana świętem Trzech Króli. Msze św. w takim porządku jak w niedzielę. Będzie można zaopatrzyć się w poświęcone kadzidło i kredę, którą oznaczymy drzwi naszych domów. Ofiary, które złożymy na tacę, przeznaczone są na misje.
  4. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego. Przybędzie do nas s. Lucyna z Kijowa. Będziemy mogli wesprzeć ukraińskie Радіо Марія.
  5. Dziękujemy za ofiary składane do figurki aniołka, przeznaczone na  Papieskie Dzieło Dziecięctwa Misyjnego.
  6. Niedzielna i świąteczna Msza św. o godz. 10.00 jest transmitowana na kanale parafialnym. Obecnie w nawie głównej kościoła może przebywać 60, na chórze 10, a w kaplicy adoracji 7 osób. Obowiązuje zakrywanie ust i nosa. Na placu przed kościołem nie ma limitu ilości, a jedynie obowiązek zachowania dystansu 1,5 m i zakrywania ust i nosa.
  7. Na plakacie w gablocie przed kościołem znajdziemy informacje o akcji Miasta Lublin skierowanej do seniorów, a dotyczącej tzw. opasek życia, służących do natychmiastowego wezwania pomocy. Na stoliku z prasą jest do zabrania specjalna gazetka dla seniorów.