Ogłoszenia duszpasterskie 31.01.2021

 1. Dziś IV niedziela zwykła.
 2. We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego, zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 10.00 i 18.00. Na każdej Mszy św. będzie poświęcenie gromnic. Ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na rzecz zakonów kontemplacyjnych. Święto Ofiarowania Pańskiego to święto osób konsekrowanych, warto złożyć życzenia znajomym siostrom zakonnym, zakonnikom oraz pomodlić się w ich intencji.
 3. W środę wspomnienie św. Błażeja, patrona od chorób gardła. Po Mszy św. o godz. 18.00 będzie specjalne błogosławieństwo. W piątek wspomnienie św. Agaty. Po Mszy św. o godz. 18.00 będziemy błogosławić przyniesione przez wiernych wodę i chleb.
 4. W czwartek o godz. 17.00 adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego.
 5. W tym tygodniu I piątek miesiąca, Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00, dodatkowa spowiedź o 15.30 i o 17.30. W zakrystii można zapisać się na adorację w kaplicy, w nocy przed pierwszym piątkiem miesiąca.
 6. W sobotę 6 lutego nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.00.
 7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.
 8. Od 28 lutego planujemy Jerycho Różańcowe czyli 7 dni i nocy modlitwy w kaplicy św. Antoniego. Będziemy modlić się o ustanie pandemii, o nawrócenie grzeszników, o powołania kapłańskie i zakonne oraz w intencji Ojczyzny. Zapraszamy, aby włączyć się w tę modlitwę przez prowadzenie jednej części różańca. Informacje i zapisy w zakrystii.
 9. Jutro od godz. 9.00 demontujemy szopkę. Zapraszamy osoby chętne do pomocy.
 10. Serdecznie dziękuję za ofiary na potrzeby parafii, przekazywane w czasie ostatnio sprawowanych Mszy św. w intencji parafian oraz na konto parafialne.  
 11. W ostatnim miesiącu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Krystyna Sprawka, Maria Gradzińska, Czesława Kuflewska, Halina Danczowska, Krzysztof Wójtowicz, Krystyna Różalska, Adam Kudlicki, Stanisław Zbigniew Ćwikła, Mirosława Kulińska, Maciej Pleszkun, Irena Kozak, Henryk Nowogrodzki, Halina Jadwiga Kuszneruk, Józef Sosiński, Józef Sochal, Janusz Staniszewski, Stanisław Rakuś, Janina Zawiślak, Barbara Demucha, Krystyna Nalewaj, Władysław Nalewaj, Krystyna Grab, Marta Gutka, Natalia Brzezińska, Piotr Wronka, Anna Późniak.  Polecajmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu.