Ogłoszenia duszpasterskie 07.02.2021

1. Dziś V niedziela zwykła. Po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dziecięcego kółka różańcowego.
  2. W czwartek przypada wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się w intencji chorych z naszej parafii. W czasie tej Mszy chorzy będą mogli przyjąć sakrament namaszczenia chorych.
  3. Dziś o 17.00 kolejna katecheza dla narzeczonych przygotowujących się do zawarcia małżeństwa.
  4. Od 28 lutego planujemy Jerycho Różańcowe, czyli 7 dni i nocy modlitwy w kaplicy św. Antoniego. Będziemy modlić się o ustanie pandemii, o nawrócenie grzeszników, o powołania kapłańskie i zakonne oraz w intencji Ojczyzny. Zapraszamy, aby włączyć się w tę modlitwę przez prowadzenie jednej części różańca. Informacje i zapisy w zakrystii.
  5. Dziękuję serdecznie za pomoc w demontażu szopki i choinek. Tym razem demontaż przeprowadzili: Agnieszka Widomska, Marcin Magierski, Arkadiusz Burdan, Jerzy Kopciński, Mieczysław Lisik, Mariusz Marecki.