Ogłoszenia duszpasterskie 21.02.2021

  1. Dziś I niedziela wielkiego postu, po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.
  2. Nabożeństwa wielkopostne: Godzinki o Męce Pańskiej w niedzielę o godz. 6.30, Gorzkie Żale w niedzielę – 17.30. Droga krzyżowa w piątek: o godz. 10.00 i 17.15, dla dzieci – 16.30. Przez cały Wielki Post zbierane są ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  3. W poniedziałek święto Katedry św. Piotra Apostoła.
  4. Za tydzień o 19.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe, czyli 7 dni i nocy modlitwy w kaplicy św. Antoniego. Będziemy modlić się o ustanie pandemii, o nawrócenie grzeszników, o powołania kapłańskie i zakonne oraz w intencji Ojczyzny. Zapraszamy, aby włączyć się w tę modlitwę przez prowadzenie jednej części różańca. Informacje i zapisy w zakrystii.
  5. Za tydzień przybędzie do naszej parafii Ks. Piotr Nowak, proboszcz parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Lublinie. Będziemy mogli wesprzeć budowę kościoła w tej parafii.
  6. Na stronie parafii jest informacja o rekolekcjach wielkopostnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które będą emitowane w TVP3.