Ogłoszenia duszpasterskie 07.03.2021

  1. Dzisiaj III niedziela Wielkiego Postu, pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Dziś o 19.00 zakończy się Jerycho Różańcowe. Już teraz bardzo dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w to duchowe dzieło. Mam nadzieję, że przyniesie ono wielki duchowe owoce.
  3. Nabożeństwa wielkopostne: Godzinki o Mece Pańskiej w niedzielę o godz. 6.30, Gorzkie Żale w niedzielę – 17.30. Droga krzyżowa w piątek: o godz. 10.00 i 17.15, dla dzieci – 16.30. Przez cały Wielki Post zbierane są ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  4. Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się 21 marca, poprowadzi je O. Tomasz Mular CsSR Misjonarz Redemptorysta. Program zostanie podany, prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji.
  5. Został przygotowany list do parafian z programem rekolekcji i liturgii świątecznej. Osoby chętne do pomocy w roznoszeniu zapraszamy po Mszy św. do kancelarii.
  6. Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na Metropolitalne Seminarium Duchowne.
  7. Zmarł śp. Feliks Ciżmiński, brat ks. Krzysztofa Ciżmińskiego. Msza św. pogrzebowa będzie sprawowana 8 marca o godz. 11.00 w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Iławie.