Ogłoszenia duszpasterskie 04.04.2021

1. Dziś Wielka Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia Wielkiego Tygodnia: kapłanom szczególnie za posługę w konfesjonale oraz przygotowanie liturgii, Panom kościelnym Kazimierzowi i Marcinowi, organistom: Pani Janie i Panu Aleksemu, nadzwyczajnym szafarzom komunii św., ceremoniarzom, lektorom i ministrantom.
  3. Ciemnicę i zaprojektowany przez Pana Marcina Magierskiego Grób Pański przygotowali: Tomasz Górka, Paweł Dzięcioł, Marcin Magierski, Mariusz Marecki, Filip Szydłowski, Paweł Kwiatkowski. Dziękujemy.
  4. Piękne kompozycje kwiatowe powstały staraniem Rodziny Różańcowej. Dziękuję Paniom: Jadwidze Rasiak, Joannie Polańskiej i Janinie Pawusiak.
  5. Krzesełka przed kościołem ustawiali: Marcin Magierski, Mariusz Marecki, Kacper Jeziorowski, Filip Szydłowski, Paweł Kwiatkowski, Mateusz Król. Serdecznie dziękujemy. Dziękuję ministrantom, którzy pracowicie napełnili 400 buteleczek woda święconą.
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali paczki dla potrzebujących. Akcję koordynowali ks. Rafał i Grupa Charytatywna. Dziękujemy.
  7. Jutro Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. jak w niedzielę. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na KUL.
  8. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia. Po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dziecięcego koła różańcowego. Po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy św. o godz. 18.00 Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Jordan i Galilea.
  9. Za tydzień o godz. 17.00 pierwsza z cyklu katechez dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa.

Niech blask zmartwychwstania Chrystusa Pana rozświetli ten trudny dla nas wszystkich czas, a nadzieja, pokój i błogosławieństwo niech obficie wypełnią wasze serca. Życzymy radosnych, zdrowych i spokojnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego