Ogłoszenia duszpasterskie 09.05.2021

1. Dziś VI Niedziela Wielkanocna.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17.30.
  3. W czwartek odpust w Parafii Matki Bożej Fatimskiej. W naszej parafii będzie różaniec fatimski połączony z nabożeństwem majowym o godz. 17.00.
  4. W piątek święto św. Macieja Apostoła.
  5. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy św. o godz. 10.00 będziemy świętować rocznicę I Komunii św. Na Mszy św. o godz. 13.00 będziemy modlić się za policjantów pomordowanych w Ostaszkowie.
  6. Od piątku po Mszy św. o godz. 18.00 Wspólnota Jordan zaprasza na nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  7. Z inicjatywy bpa Adama Baba w archidiecezji trwa sztafeta modlitewna w intencji synodu Archidiecezji. Nasz dekanat modli się każdego 14 dnia miesiąca. W tej intencji będziemy się modlić w najbliższy piątek w czasie nabożeństwa majowego. Zachęcamy też do modlitwy indywidualnej.