Ogłoszenia duszpasterskie 16.05.2021

1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy św. o godz. 13.00 będziemy modlić się za więźniów pomordowanych w obozie NKWD w Ostaszkowie.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17.30.
  3. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Na Mszach św. o godz. 10.00 i 11.30 dwie grupy dzieci przyjmą I Komunię św. Dzieci i ich bliskich polecamy modlitwom parafian. Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.
  4. Z radością zawiadamiamy, że nasz rodak, diakon Mateusz Mielnik, 22 maja w katedrze Wrocławskiej otrzyma święcenia kapłańskie. Prosimy o modlitwę w jego intencji. Mszę św. prymicyjną Ks. Mateusz będzie sprawował 20 czerwca o godz. 13.00.
  5. W tym tygodniu, w środę przypada 19 dzień miesiąca. O godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa.
  6. Przypominamy, że do uroczystości Trójcy Świętej mamy czas na przyjęcie komunii św. wielkanocnej. Zachęcamy do korzystania ze spowiedzi. Mamy nadzieję, że w tym roku każdy będzie miał taką możliwość.