Ogłoszenia duszpasterskie 13.06.2021

1. Dziś XI Niedziela zwykła.
  2. Dziś o godz. 17.00 różaniec fatimski połączony z nabożeństwem czerwcowym.
  3. W tym tygodniu w sobotę przypada 19. dzień miesiąca. O godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa. Zapraszamy.
  4. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.00 będziemy się modlić za lublinian, mieszkańców naszej parafii, walczących o wolność ojczyzny w legionach i wojnie polsko-bolszewickiej za oraz zabitych i zamordowanych podczas okupacji niemieckiej i sowieckiej. Zapraszamy.
  5. Także za tydzień, o godz. 13.00 będzie Msza św. prymicyjna ks. Mateusza Mielnika.
  6. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 wystąpi chór z parafii św. Jakuba Apostoła, a po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Chwały.
  7. Biskupi zgromadzeni na Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej podjęli decyzję o zniesieniu dyspens od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane z dniem 20 czerwca 2021 r.
  8. W gablocie przed kościołem jest informacja o naborze do Studium Organistowskiego oraz ostrzeżenie Policji dotyczące oszustw wobec osób starszych.
  9. Ofiary składane dziś na tacę przeznaczone będą na Metropolitalne Seminarium Duchowne.