Ogłoszenia duszpasterskie 20.06.2021

1. Dziś o godz. 13.00 będzie Msza św. prymicyjna ks. Mateusza Mielnika,  a po Mszy św. o godz. 16.00 wystąpi chór z parafii św. Jakuba Apostoła.
  2. Także dziś, po Mszy św. o godz. 18.00, zapraszamy na Wieczór Chwały przygotowany przez Wspólnoty Galilea i Jordan.
  3. W czwartek przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. o godz. 6.30, 7.00 i 18.00.
  4. W piątek na Mszę św. o godz. 8.00 zapraszamy dzieci i młodzież, aby podziękować Panu Bogu za kończący się rok szkolny.
  5. Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo organizuje w lipcu półkolonie dla dzieci i młodzieży. Informacje i zapisy w świetlicy.
  6. W przyszłą niedzielę powinny być nowe krzesełka do użytku na zewnątrz kościoła. Planujemy, że w sezonie letnim będą przechowywane w przedsionkach kościoła. Według potrzeb będzie można z nich korzystać, a po ostatniej Mszy św. będziemy prosili aby odstawić je na swoje miejsce.
  7. Za tydzień, na progu sezonu urlopowego, zapraszamy kierowców ze swoimi pojazdami, aby pomodlić o błogosławieństwo Boże w ruchu drogowym.