Ogłoszenia duszpasterskie 08.08.2021

1. Dzisiaj XIX niedziela zwykła roku kościelnego.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Teresy Benedykty od Krzyża, Patronki Europy, we wtorek święto św. Wawrzyńca.
  3. W sobotę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji Rycerstwa Niepokalanej.
  4. Za tydzień, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół, zbóż i owoców. W ramach przygotowania do Uroczystości zapraszamy na modlitwę różańcową, prowadzoną przez Rycerstwo Niepokalanej 12, 13 i 14 sierpnia o godz. 17.15. 13 sierpnia będzie to jednocześnie różaniec fatimski.
  5. Ofiary, które za tydzień będą składane na tacę, przeznaczone są na Caritas Archidiecezji Lubelskiej. W tym roku planowany jest zakup sprzętu rehabilitacyjnego.
  6. Wspólnota Galilea organizuje w Bieszczadach rekolekcje dla młodzieży. Informacje u ks. Bogdana Kalinowskiego.
  7. Na plakatach są informacje o uroczystościach w Wąwolnicy oraz o Spotkaniu Młodych Archidiecezji Lubelskiej w Garbowie.
  8. Planujemy pieszą pielgrzymkę do Wąwolnicy w sobotę 4 września. Ze względu na pandemię, grupa może liczyć maks. 100 osób, dlatego w tym roku prowadzimy zapisy według kolejności zgłoszeń w kancelarii i zakrystii.