Ogłoszenia duszpasterskie 22.08.2021

  1. Dziś XXI niedziela zwykła.
  2. W czwartek Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. o 6.30, 7.00 i 18.00. W tym dniu przypada 42. rocznica śmierci ks. prałata Ignacego Żyszkiewicza, organizatora i pierwszego proboszcza naszej parafii. O godz. 18.00 będzie sprawowana Msza św. w jego intencji.
  3. We wtorek święto św. Bartłomieja Apostoła, w piątek wspomnienie św. Moniki, w sobotę św. Augustyna.  
  4. Piesza pielgrzymka do Wąwolnicy, grupy dekanatu Lublin-Południe, wyruszy w sobotę 4 września, po Mszy o godz. 6.30, z placu przed Archikatedrą. Ze względu na pandemię grupa może liczyć maks. 100 osób, dlatego w tym roku prowadzimy zapisy w kancelarii i zakrystii.
  5. Za tydzień, na Mszy św. o godz. 10.00, będziemy modlić się w intencji naszego organisty, Pana Aleksego Zgierskiego, który kończy pracę w naszej parafii. Po każdej Mszy św. będzie krótki koncert organowy.