Ogłoszenia duszpasterskie 05.09.2021

1. Dziś XXIII Niedziela zwykła.
  2. Od 1 września w naszej parafii pracuje nowa organistka, S. Gracjana ze Zgromadzenia Sióstr Wynagrodzicielek Najświętszego Oblicza. Serdecznie witamy Siostrę w naszej wspólnocie parafialnej.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  4. W środę święto Narodzenia NMP.
  5. W czwartek 9 września po Mszy św. o 18.00 zapraszamy na spotkanie osoby odpowiedzialne za grupy duszpasterskie. 14 września po Mszy św. o 18.00 zapraszamy na spotkanie katechetów.
  6. Spotkanie organizacyjne dla dzieci i rodziców przed I Komunią św. będzie w niedzielę 12 września o godz. 11.00 w kościele.
  7. Rozpoczynamy zapisy uczniów klas ósmych do sakramentu bierzmowania. Deklaracje o przystąpieniu do grupy formacyjnej można pobrać w zakrystii lub kancelarii. Spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania odbędzie się w niedzielę 19 września po Mszy Świętej o godz. 16.00 w kościele. Kandydaci do bierzmowania przynoszą osobiście wypełnione deklaracje do kościoła na Mszę Świętą 26 września na godz. 16.00. Po Liturgii odbędzie się spotkanie informacyjne.
  8. Dziś zbiórka ofiar do puszki na działania Caritas na rzecz migrantów i uchodźców w Polsce i za granicą.
  9. Po przerwie związanej z pandemią działalność wznawia biblioteka parafialna. Zapraszamy  we wtorki w godz. 16.00-17.00.
  10. Wspólnota Galilea organizuje od 1 do 3 października Kurs Nowe Życie. Informacje i zapisy u ks. Bogdana.