Ogłoszenia duszpasterskie 17.10.2021

1. Dziś XXIX niedziela zwykła. Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.
  2. Dziś Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu organizuje zbiórkę do puszek na potrzeby osób bezdomnych i wychodzących z bezdomności.
  3. Dziś po Mszy Świętej o godz. 10.00 Akademia Aktywnego Seniora zaprasza na kawiarenkę papieską. W programie warsztat techniką decoupage, wspólne śpiewy i kremówki papieskie.
  4. Jutro święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia, w środę wspomnienie św. Jana Kantego patrona naszej diecezji, w piątek św. Jana Pawła II.
  5. We wtorek 19 dzień miesiąca. O godz. 18.00 Masza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa. Można dołączać swoje intencje.
  6. Również we wtorek Wspólnota Jordan zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy. To cykl ośmiu spotkań, które będą odbywały się co wtorek o godz. 19.00 w naszym kościele. Podczas spotkań będzie czas na modlitwę, konferencje oraz zwykłą rozmowę. Zapraszamy.
  7. W piątek o godz. 12.00 będzie Msza św. w intencji ofiar łagrów NKWD w Borowiczach i Swierdłowsku.
  8. Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.15.