Ogłoszenia duszpasterskie 25.12.2021

1. Dzisiaj Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. jak w niedzielę. Jutro  Uroczystość Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
  2. Projektantem tegorocznej szopki jest Pan Józef Ożóg. W pracy wspierali go: Stanisława Pyda, Mariusz Marecki, Andrzej Marczuk, Zbigniew Ciastuła, Andrzej Orzeł, Paweł Orzeł, Jerzy Kopyciński, Arkadiusz Burdan, Adrian Mateńko. Serdecznie dziękujemy.
  3. Trzy choinki do kościoła podarował Pan Tadeusz Fila. Aniołki na choinkę przygotowali uczestnicy Akademii Aktywnego Seniora pod kierunkiem Pani Agnieszki Łysiak. Dziękujemy.
  4. Choinkę z ozdobami wykonanymi przez dzieci uczestniczące na roratach ubierali: Katarzyna, Bianka i Marceli Warda, Kinga, Karolina i Piotr Widomscy, Zofia i Joanna Złotkowskie, Czesława Firc, Dominik i Rafał Lipowy. Dziękujemy.
  5. W imieniu wszystkich duszpasterzy pracujących w naszej parafii pragnę przekazać życzenia świąteczne: Niech radość i pokój, które płyną z tajemnicy Narodzenia Zbawiciela wypełnią Wasze serca i domy. Niech Słowo, które zamieszkało wśród nas, obdarza Was obficie swoim błogosławieństwem na nadchodzący 2022 rok, umacnia nadzieję oraz pomnaża miłość wzajemną.
  6. Plan wizyty duszpasterskiej na najbliższe dni.

Środa 29 XII: ul. Kraszewskiego, Koźmiana, Orzechowskiego, Reymonta, Morsztynów, Ks. Ściegiennego, Kochanowskiego, Nadrzeczna, Oczki, Orzeszkowej, Żeleńskiego, Wałowa, Matejki, Stanisławskiej

Czwartek 30 XII: ul. Słowackiego, Żeromskiego, Kononowicza, Świętochowskiego, Rejtana, Mickiewicza od mostu do końca ulicy, Chełmońskiego, Moniuszki, Mochnackiego, Wyspiańskiego, Jachowicza, Dziesiąta, Pawłowa, Zemborzycka, Zegadłowicza.

Oczywiście odwiedzamy parafian, którzy nas zaprosili. Cały plan jest podany na stronie parafii oraz w gablocie przed kościołem. Msze św. za mieszkańców poszczególnych ulic będą sprawowane po 16 stycznia. Program zostanie podany.