Ogłoszenia duszpasterskie 16.01.2022

1. Dziś II niedziela zwykła, po Mszy św. o godz. 18.00 Wieczór Chwały.
  2. W tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie św. Antoniego opata, w środę św. Józefa Pelczara, w piątek św. Agnieszki.
  3. W środę o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa.
  4. Za tydzień Ośrodek nr 1 Teatr zaprasza po Mszy św. o godz. 10.00 do domu parafialnego na kawiarenkę z okazji Dnia Babci i Dziadka.
  5. Również za tydzień, na Mszy św. o godz. 16.00 oraz po Mszy św., wystąpi chór Izby Lekarskiej Continuum. Zapraszamy.
  6. Zakończyła się wizyta duszpasterska. Dziękujemy za zaproszenia, za miłe spotkania oraz za składane przy tej okazji ofiary. W tym roku przeznaczymy je na sfinansowanie systemu ogniw fotowoltaicznych i pomp ciepła. Nowy system pozwoli zmniejszyć koszy oświetlenia i ogrzewania kościoła oraz umożliwi chłodzenie kościoła w czasie upałów.
  7. Tak jak zapowiadaliśmy, od jutra zapraszamy wiernych na Msze św. o godz. 18.00, sprawowane w intencji mieszkańców poszczególnych ulic. Każda rodzina otrzyma indywidualne błogosławieństwo. Jeśli ktoś uzna to za słuszne, będzie można złożyć na tacę ofiarę na potrzeby kościoła. Proponujemy następujący porządek Mszy św.:
  • Poniedziałek – Chłodna, Dąbrowska, Krańcowa, Kotlarska, Kunickiego, Leśna, Łazienkowska, Mireckiego, Nowy Rynek, Pawia, Piaskowa, Piękna, Próżna, Skośna, Spacerowa, Szańcowa,  Śliska, Zaciszna, Wyścigowa.
  • Wtorek – Bagatela, Czeska, Kraszewskiego, ks. Ściegiennego, Kwiatowa, Pruszyńskiego, Reymonta, Robotnicza, Skrzynicka, Słowackiego, Sokolniki, Stanisławskiej, Świętochowskiego, Wojenna, Wyzwolenia, Zemborzycka,  Żeromskiego.
  • Środa – Biernata, Kochanowskiego, Koźmiana, Kopernika, Matejki, Morsztynów, Nadrzeczna, Nowy Świat, Oczki, Orzechowskiego, Orzeszkowej, Rejtana, Wałowa, Zabłockiego, Zegadłowicza, Żeleńskiego.
  • Czwartek – Błękitna, Herberta, Młodzieżowa, Przybylskiego, Róży Wiatrów.
  • Piątek – Chełmońskiego, Dunikowskiego, Dziesiąta, Jachowicza, Kononowicza, Mickiewicza, Mochnackiego, Moniuszki, Morcinka, Pawłowa, Pułaskiego, Wyspiańskiego.