Ogłoszenia duszpasterskie 9.01.2022

1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. Przybyli do nas Ojcowie Biali – Misjonarze  Afryki. Po Mszy św. będzie można nabyć kalendarze misyjne i kawę oraz wesprzeć działalność misyjną.
  2. Za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00 Wieczór Chwały.
  3. Ofiary, które złożymy za tydzień na tacę, będą przeznaczone na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
  4. Dziękujemy za ofiary składane do figurki aniołka, przeznaczone na Papieskie Dzieło Dziecięctwa Misyjnego.
  5. Trwa wizyta duszpasterska w domach parafian, którzy nas zaprosili. W czasie tegorocznej wizyty mogły zdarzyć się pomyłki, dlatego planujemy wizytę uzupełniająca w piątek 14 stycznia. Można się zapisać w kancelarii lub zakrystii. Msze św. za mieszkańców poszczególnych ulic będą sprawowane od 17 stycznia. Program zostanie podany za tydzień. Plan wizyty na najbliższy tydzień:

Poniedziałek 10 stycznia: ul. Dunikowskiego.

Wtorek 11 stycznia: ul. Błękitna, Przybylskiego, Róży Wiatrów.

Środa 12 stycznia: ul. Herberta.

Czwartek 13 stycznia: ul. Młodzieżowa.

Piątek 14 stycznia: wizyta uzupełniająca.

Sobota 15 stycznia: ul. Mickiewicza od Wyzwolenia do mostu, Robotnicza, Skrzynicka, Sokolniki, Wyzwolenia.