Ogłoszenia duszpasterskie 17.04.2022

1. Dziś Wielka Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia Wielkiego Tygodnia: kapłanom za posługę w konfesjonale oraz przygotowanie liturgii, Panu kościelnemu Kazimierzowi, organistkom: S. Gracjanie i Pani Janie, scholii liturgicznej, kolejarzom, nadzwyczajnym szafarzom komunii św., ceremoniarzom z panem Marcinem Magierskim na czele, lektorom i ministrantom.
  3. Ciemnicę i Grób Pański przygotowali: Stanisława Pyda, Agnieszka Łysiak, Katarzyna, Roman i Stanisław Zając, Agnieszka, Arkadiusz i Mateusz Burdan, Jakub  Woszczyński, Marcin Magierski, Filip Szydłowski, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Kopyciński, Tomasz Górka, Arkadiusz Gąsior, Wojciech Kalinowski, Paweł Dzięcioł. Dziękujemy.
  4. Piękne kompozycje kwiatowe powstały staraniem Rodziny Różańcowej. Dziękuję Paniom: Jadwidze Rasiak i Janinie Pawusiak.
  5. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym przekazano ponad 50 paczek osobom potrzebującym pomocy. Akcję koordynowali ks. Rafał i Grupa Charytatywna.
  6. Jutro Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. jak w niedzielę. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na KUL.
  7. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa.
  8. We czwartek na Mszy św. o godz. 18.00 Bp Józef Wróbel udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania, prosimy o modlitwę w intencji kandydatów.
  9. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia. Po Mszy św. o godz. 18.00 Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Jordan i Galilea.
  10. Także za tydzień o godz. 17.00 pierwsza katecheza dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa.

Niech blask zmartwychwstania Chrystusa Pana rozświetli ten naznaczony wojną i cierpieniem czas, a nadzieja, pokój i błogosławieństwo niech obficie wypełnią wasze serca. Życzymy radosnych, zdrowych i spokojnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego.