Ogłoszenia duszpasterskie 24.04.2022

  1. Niedziela Miłosierdzia Bożego – patronalne święto Caritas. Dziś zbiórka ofiar do puszek na rzecz tej organizacji. Dziękuję Grupie Charytatywnej za pomoc w przeprowadzeniu zbiórki.
  2. Po Mszy św. o godz. 18.00 Wieczór Chwały.
  3. Zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie dziecięcego koła różańcowego odbędą się 3 maja.
  4. Dziś o godz. 12.30 będzie spowiedź w języku ukraińskim, za tydzień o godz. 13.00.
  5. Dziś o godz. 17.00 zapraszamy na katechezę przygotowującą narzeczonych do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego.
  6. W czwartek o godz. 17.00 zapraszamy rodziców i dzieci klas IV na spotkanie organizacyjne w związku z przygotowaniem rocznicy I. komunii św. Informacji w tej sprawie udziela ks. Kalikst.
  7. Za tydzień ks. Zbigniew Drzał z Gdańska wygłosi w naszej parafii homilię na temat Oblicza Pańskiego przedstawionego na Całunie Turyńskim. Będzie można nabyć ikonę Oblicza Chrystusa oraz książkę pt. „Ukaż mi swą Twarz”. Będzie to cegiełka na rzecz budowanego w Gdańsku przedszkola integracyjnego.
  8. Ojcowie Karmelici i Duszpasterstwo Rodzin zapraszają 1 maja na Pielgrzymkę Rodzin do Sanktuarium św. Józefa przy ul. Świętoduskiej. Szczegóły na stronie Archidiecezji.
  9. XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie zaprasza 27 kwietnia na Dzień Otwartych Drzwi. Szczegóły na plakacie i na stronie szkoły.
  10. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Marianna Spólnicka, Zofia Jasińska, Paweł Tomaszewski, Krystyna Czerw, Bożenna Saganowska, Ewa Gajewska, Tadeusz Świniarski, Teresa Kędzierska, Gabriel Tomkiewicz, Barbara Pikulińska, Irena Nowosad, Mirosław Bronisz. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu.