Ogłoszenia duszpasterskie 01.05.2022

1. Dziś III niedziela wielkanocna przeżywana jako Niedziela Biblijna. W tym roku biskupi zapraszają nas, aby przeczytać wspólnie fragmenty księgi Hioba oraz Ewangelii wg św. Łukasza. W koszyku przed amboną są karteczki z parametrami biblijnymi, które można wylosować i przeczytać w domu.
  2. Dziś przybył do nas ks. Zbigniew Drzał z Gdańska. Po Mszy św. będzie można nabyć ikonę Oblicza Chrystusa oraz książkę pt. „Ukaż mi swą Twarz”. Będzie to cegiełka na rzecz budowanego w Gdańsku przedszkola integracyjnego.
  3. Od dziś zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej o godz. 17.30.
  4. We wtorek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. tak jak w niedzielę. Zachęcamy, aby w poniedziałek i wtorek wywiesić na swoim domu flagę państwową.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się 3 maja po Mszy św. o godz. 16.00. Po Mszy o 11.30 spotkanie dziecięcego koła różańcowego.
  6. We czwartek o godz. 17.00 adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego połączona z nabożeństwem majowym.
  7. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00. Spowiedź w czasie Mszy św. oraz o godz. 15.30 i 17.30. W zakrystii można zapisać się na adorację w nocy z czwartku na piątek. Także w piątek święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.
  8. W sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP połączone z majówką.
  9. Dziś o godz. 13.00 będzie spowiedź w języku ukraińskim.
  10. Dziś o godz. 17.00 kolejna katecheza dla narzeczonych. Jeszcze można dołączyć się do grupy.
  11. Pani Teresa Morcińska odnowiła ostatnio kapliczkę na rogu ul. Zemborzyckiej i Kunickiego. Serdecznie dziękujemy.
  12. Za tydzień w czasie Mszy św. o godz. 10.00 i 11.30 dzieci ze szkół podstawowych nr 1 i 2 przyjmą komunię św. Dzieci i ich rodziców polecamy modlitwie parafian.