Ogłoszenia duszpasterskie 15.05.2022

1. Dziś V Niedziela Wielkanocna.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17.30.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.
  4. Ofiary, które dziś składamy na tacę, przeznczone będą na Metropolitalne Seminarium Duchowne.
  5. Jutro święto św. Andrzeja Boboli patrona Polski. W czwartek 19. dzień miesiąca, o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa.
  6. W tym roku ks. Kalikst Zacharuk obchodzi 20. rocznicę święceń kapłańskich. Jubilata polecamy modlitwom parafian. W środę 18 maja o godz. 18.00 będzie Msza św. dziękczynna.
  7. Za tydzień na Mszach św. o godz. 10.00 i 11.30 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 40 przyjmą I Komunię św. Dzieci i ich rodziców polecamy modlitwie parafian.
  8. Planujemy pielgrzymkę autokarową do Lichenia i Kalisza 17 i 18 czerwca (piątek i sobota po Bożym Ciele). Zapisy i informacje dziś przy kancelarii.
  9. Kończymy prace przy klimatyzacji kościoła. Mam nadzieję, że za tydzień, jeśli będą upały, będziemy mogli schłodzić kościół. Dziękuję wszystkim darczyńcom, szczególnie dzieciom przeżywającym I Komunię św.
  10. Dziękujemy ks. Piotrowi Flisowi, naszemu rodakowi, za dar 7 komży.
  11. Przy naszej parafii otwieramy punkt porad psychologicznych i prawnych. Punkt będzie czynny w poniedziałki w godz. 16.00-18.00.