Ogłoszenia duszpasterskie 22.05.2022

1. Dziś VI Niedziela Wielkanocna.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17.30.
  3. Mamy zapraszamy we czwartek na Mszę św. o godz. 18.00. Będą życzenia i niespodzianka.
  4. W sobotę 28 maja po raz pierwszy będziemy przeżywać liturgiczne wspomnienie bł. kard. Stefana Wyszyńskiego.
  5. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Do naszej parafii przybędzie ks. Jerzy Krawczyk Archidiecezjalny Moderator Ruchu Światło – Życie. Będziemy mogli wspomóc dzieła tego ruchu.
  6. Także za tydzień na Mszy św. o godz. 10.00 będziemy się modlić w 82. rocznicę likwidacji obozu jeńców wojennych w Ostaszkowie. Przed Mszą będzie krótkie wprowadzenie historyczne.
  7. Planujemy pielgrzymkę autokarową do Lichenia i Kalisza 17 i 18 czerwca (piątek i sobota po Bożym Ciele). Zapisy i informacje dziś po Mszy św. przy kancelarii.
  8. Planujemy pielgrzymkę autokarową do Medjugorie 27 lipca – 4 sierpnia. Informacje i zapisy w zakrystii i kancelarii. Program na stronie internetowej i w gablocie przed kościołem.
  9. Od piątku po Mszy św. o godz. 18.00 Wspólnota Jordan zaprasza na nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.