Ogłoszenia duszpasterskie 29.05.2022

1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Do naszej parafii przybył ks. Jerzy Krawczyk – Archidiecezjalny Moderator Ruchu Światło-Życie. Po Mszy Świętej będzie można wspomóc dzieła tego ruchu.

2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30.

3. We wtorek święto Nawiedzenia NMP. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie zespół synodalny.

4. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego połączona z nabożeństwem czerwcowym. Członków Straży Honorowej zapraszamy na krótkie spotkanie po Mszy o 18.00. W piątek Msze Święte o godz. 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00, spowiedź od 15.30 i o 17.30. W zakrystii można zapisać się na adorację w kaplicy w nocy przed pierwszym piątkiem miesiąca. W sobotę 4 czerwca nabożeństwo ku czci NMP o godz. 17.00 połączone z nabożeństwem czerwcowym.

5. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.

6. Za tydzień o godz. 13.00 będzie możliwość spowiedzi w języku ukraińskim.

7. W najbliższą niedzielę wraz z Fundacją Szczęśliwe Dzieciństwo zapraszamy na 10. Festyn Rodzinny. Odbędzie się on na terenie przedszkola nr 3 (obok kościoła). Przewidzianych jest wiele atrakcji, m.in.: olbrzymie bańki mydlane, modelowanie balonów, konkurs łuczniczy, grill, babcina kawiarenka, rodeo, dmuchańce oraz występy artystyczne. Festyn rozpocznie się o godz. 12.30. Serdecznie zapraszamy.

8. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.

9. Przypominamy, że do uroczystości Trójcy Świętej mamy czas na przyjęcie Komunii Świętej wielkanocnej.

10. Planujemy pielgrzymkę do Lichenia i Kalisza 17 i 18 czerwca (piątek i sobota po Bożym Ciele). Zapisy do 5 czerwca, dziś po Mszy Świętej przy kancelarii, w ciągu tygodnia w kancelarii.

11. Planujemy pielgrzymkę autokarową do Medjugorie 27 lipca – 4 sierpnia. Informacje na stronie internetowej oraz w gablocie przed kościołem. Zapisy do końca czerwca w zakrystii i w kancelarii.

12. Znaleziono złotą bransoletkę. Informacje w zakrystii.

13. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Lucyna Misztal, Marianna Ścisłowska, Stefania Siwek, Marcin Gębka, Irena Łukaszczyk, Maria Zyśko, Krzysztof Pankowski, Lucyna Radomska, Halina Młodzianowska, Zbigniew Kołodziej, Andrzej Horyński, Katarzyna Kosior, Michał Włodarczyk, Helena Włosek. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu.