Ogłoszenia duszpasterskie 3.07.2022

1. Dziś XIV niedziela zwykła, pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.

2. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego.

3. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży przygotowało wiele wakacyjnych propozycji dla młodzieży w Polsce i za granicą. Zainteresowanych zapraszamy na stronę CDM https://cdmlublin.pl/wakacje-mlodych/.

4. Niedługo wyruszy Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Można składać ofiary z intencjami na Fundusz „Idę z Tobą”. Szczegóły na www.pielgrzymka.lublin.pl.

5. Za tydzień przybędą przedstawiciele Stowarzyszenia Siloe. Będziemy mogli wesprzeć rekolekcje dla niepełnosprawnych.

6. Krajowy Duszpasterz Kolejarzy ks. Eugeniusz Zarębiński i Krajowa Sekcja Kolejarzy NSZZ Solidarność zapraszają na obchody 42. rocznicy strajku lubelskich kolejarzy. Uroczystości odbędą się 17 lipca na terenie byłej lokomotywowni. Rozpoczęcie o godz. 9.30 na Placu im. Grażyny Chrostowskiej. Mszy św. o godz. 10.00 będzie przewodniczył arcybiskup Stanisław Wielgus.

7. Przypominamy, że w naszym kościele jest klimatyzacja. Prosimy o zamykanie drzwi.