Ogłoszenia duszpasterskie 10.07.2022

  1. Dzisiaj XV niedziela zwykła.
  2. Dziś gościmy przedstawicieli Stowarzyszenia Siloe. Po Mszy św. będziemy mogli wesprzeć organizowane przez Stowarzyszenie rekolekcje dla niepełnosprawnych.
  3. Jutro święto św. Benedykta patrona Europy, w sobotę wspomnienie NMP z Góry Karmel.
  4. W środę 13 dzień miesiąca, o godz. 17.00 różaniec fatimski.
  5. 16 lipca o godz. 18.00 z okazji 42. rocznicy lubelskich strajków w naszym kościele będzie sprawowana Msza św. w intencji środowiska kolejarzy.
  6. Krajowy Duszpasterz Kolejarzy ks. prałat Eugeniusz Zarębiński zaprasza na obchody rocznicy strajku lubelskich kolejarzy 17 lipca do byłej lokomotywowni. Rozpoczęcie o godz. 9.30 na Placu im. Grażyny Chrostowskiej. Mszy św. o godz. 10.00 będzie przewodniczył arcybiskup Stanisław Wielgus.
  7. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży przygotowało wiele wakacyjnych propozycji w Polsce i za granicą. Informacje na stronie CDM https://cdmlublin.pl/wakacje-mlodych/.
  8. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Można składać ofiary z intencjami na Fundusz „Idę z Tobą”. Szczegóły na www.pielgrzymka.lublin.pl.
  9. We czwartek 14 lipca o godz. 19.00 będzie spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów wybierających się do Medjugorie.
  10. Aktualnie trwają prace przy zabudowie klimakonwektorów. Zakończyliśmy prace remontowe betonowej balustrady wokół dachu kościoła.