Ogłoszenia duszpasterskie 17.07.2022

  1. Dzisiaj XVI niedziela zwykła.
  2. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa.
  3. W piątek święto św. Marii Magdaleny, w sobotę święto św. Brygidy, patronki Europy.
  4. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na fundusz MIVA POLSKA, finansujący zakup pojazdów dla misjonarzy.
  5. Ze względu na duże zainteresowanie organizujemy drugi autokar na pielgrzymkę do Medjugorie. W związku z tym pojawiły się wolne miejsca. Informacje na stronie internetowej i w gablocie przed kościołem. Zapisy w kancelarii.
  6. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży przygotowało wiele wakacyjnych propozycji  w Polsce i za granicą. Zainteresowanych zapraszamy na stronę CDM https://cdmlublin.pl/wakacje-mlodych/. M.in. organizowany jest wyjazd na Festiwal Młodych w Medjugorie. Szczegóły pielgrzymki i zapisy na stronie Centrum.
  7. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Można składać ofiary z intencjami na Fundusz „Idę z Tobą”. Szczegóły na www.pielgrzymka.lublin.pl.
  8. Ośrodek Nr 1 „Teatr” Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo zaprasza młodzież w wieku od 12 lat na zajęcia sportowe, teatralne, kulinarne, dziennikarskie, artystyczne. Szczegóły na stronie internetowej i w gablocie przed kościołem. Informacje: Tel. 693-264-218 lub w Ośrodku w godz.: w lipcu 10.00-14.00, w roku szkolnym 15.00-19.00.