Ogłoszenia duszpasterskie 31.07.2022

1. Dzisiaj XVIII niedziela zwykła.
  2. Do naszej parafii przybył dziś o. Wiesław ze Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Będzie można wesprzeć misje, nabywając kalendarze misyjne.
  3. Jutro rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy oddali swoje życie za Ojczyznę.
  4. We wtorek przypada odpust Porcjunkula. Udzielany jest na zwykłych warunkach tym, którzy odwiedzą pobożnie kościół parafialny, Archikatedrę lub jedną z bazylik mniejszych naszej archidiecezji, odmówią Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
  5. W czwartek Adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego o godz. 17.00.  W zakrystii można zapisać się na adorację w nocy przed pierwszym piątkiem miesiąca.
  6. W pierwszy piątek miesiąca Msze św. o godz. 6.30, 7.00, i 18.00. Spowiedź w czasie Mszy św. oraz o godz. 17.30.
  7. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na różaniec o godz. 17.15.
  8. W sobotę święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 18.00.
  9. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  10. W ostatnim miesiącu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Antoni Simoniuk, Anna Izabela Szewczyk, Halina Mielniczek, Piotr Rybak, Ryszard Antoni Listos, Waldemar Kostrzewa, Danuta Trebska, Halina Sady, Kazimierz Palik, Jakub Gortadt, Wanda Kieliszek, Kunegunda Błaszczak. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu.