Ogłoszenia duszpasterskie 14.08.2022

1. Dziś XX niedziela zwykła. Dziś przypada wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji Rycerstwa Niepokalanej.
  2. Dziś przybył do nas ks. Krzysztof Broszkowski misjonarz z Kazachstanu. Po Mszy św. będziemy mogli wesprzeć tamtejszy kościół.
  3. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. tak jak w niedzielę. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół, zbóż i owoców.
  4. W piątek o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa. Zapraszamy.
  5. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży organizuje w Garbowie w dniach 18-21 sierpnia Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej pod hasłem „JESTEŚMY”. CDM zachęca do wzięcia udziału w Wąwolnicy Młodych oraz w pielgrzymce młodych z CDM. Szczegóły na stronie duszpasterstwa.
  6. W sobotę 3 września planujemy pieszą pielgrzymkę do Wąwolnicy. Ze względów organizacyjnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub kancelarii.
  7. Ofiary, które dzisiaj są składane na tacę, przeznaczone są na Caritas Archidiecezji Lubelskiej. Dyrektor Caritas informuje, że w wakacje organizowane są kolonie dla ok. 500 dzieci z Polski i z Ukrainy. Trwa działalność pomocowa dla Ukrainy. Dotychczas Caritas wysłała 202 tiry i 125 busów z pomocą.