Ogłoszenia duszpasterskie 04.09.2022

1. Dziś XXIII Niedziela zwykła, po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.00 będziemy się modlić za mieszkańców naszej parafii, walczących o wolność Ojczyzny w legionach i wojnie polsko-bolszewickiej oraz za zabitych i zamordowanych podczas okupacji niemieckiej i sowieckiej.
  3. W czwartek święto Narodzenia NMP.
  4. We wtorek 6 września po Mszy św. o 18.00 zapraszam na spotkanie osoby odpowiedzialne za grupy duszpasterskie. 13 września po Mszy św. o 18.00 zapraszamy na spotkanie katechetów.
  5. Pierwsze spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii oraz zapisy na I Komunię świętą odbędzie się w niedzielę 18.09 o godz. 11.00 w kościele. Serdecznie zapraszamy.
  6. Rozpoczynamy zapisy uczniów klas ósmych do sakramentu bierzmowania. Deklaracje o przystąpieniu do grupy formacyjnej można pobrać w zakrystii lub kancelarii. Spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania odbędzie się w niedzielę 25 września po Mszy św. o godz. 16.00. Kandydaci przynoszą osobiście wypełnione deklaracje do kościoła na Mszę św. 2 października na godz. 16.00. Po liturgii odbędzie się spotkanie informacyjne.
  7. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 Akademia Aktywnego Seniora zaprasza na kawiarenkę Wek za wek. Będzie degustacja przetworów oraz wymiana przepisów.
  8. We wrześniu odbywa praktyki alumn Piotr Piątek. Witamy go w naszej parafii.
  9. Ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o godz. 9.00.
  10. Wczoraj ok. 150 osób pielgrzymowało pieszo do Wąwolnicy. Dziękuję wszystkim za trud pielgrzymi, szczególnie osobom zaangażowanym w służby pielgrzymkowe.
  11. Wspólnota Galilea organizuje: Kurs Biblijny Emaus w dniach 23-25 września oraz Kurs Nowe Życie w dniach 30 września – 2 października. Informacje i zapisy u ks. Bogdana.
  12. Dziś zbiórka ofiar na świetlice prowadzone przez Caritas. Za tydzień zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu.
  13. Zapraszamy do  biblioteki parafialnej we wtorki w godz. 16.00-17.00.