Ogłoszenia duszpasterskie 25.09.2022

 1. Dziś XXVI niedziela zwykła.
 2. Od soboty zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. 1, 9 i 13 października nabożeństwo będzie o godz. 17.00, w pozostałe dni o godz. 17.15. Na tablicy ogłoszeń i na stronie parafii jest plan prowadzenia nabożeństw
 3. Najbliższa zmiana tajemnic różańcowych będzie 9 października. Po zmianie będzie  procesja różańcowa.
 4. Dzieci zapraszamy do udziału w dziecięcym kole różańcowym. Spotkanie za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30. 
 5. Legion Maryi organizuje od 1 do 7 października, w 7 kościołach Lublina Jerycho Różańcowe w intencji pokoju. 2 października modlitwa będzie w kaplicy adoracji w naszej parafii. Zapraszamy, aby włączyć się w tę modlitwę. Zapisy w zakrystii.
 6. Ministrantów i kandydatów zapraszamy w sobotę o godz. 9.00.
 7. Schola Boże Nutki zaprasza na próby w sobotę o godz. 10.00. 
 8. Trwają zapisy uczniów klas ósmych do sakramentu bierzmowania. Deklaracje o przystąpieniu do grupy formacyjnej można pobrać w zakrystii lub kancelarii. Spotkanie dla rodziców kandydatów będzie dziś po Mszy św. o godz. 16.00. Kandydaci przyniosą wypełnione deklaracje na Mszę św. 2 października o godz. 16.00. Po liturgii odbędzie się spotkanie informacyjne
 9. W czwartek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek św. Hieronima, w sobotę wspomnienie św. Teresy od Dzieciatka Jezus.
 10. Wspólnota Galilea organizuje: Kurs Nowe Życie w dniach 30 września – 2 października oraz Kurs Alfa – pierwsze spotkanie jutro o godz. 18.30. Informacje i zapisy u ks. Bogdana.
 11. Trwają prace przy modernizacji zieleni wokół kościoła. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w tym tygodniu.  
 12. Ofiary, które złożymy na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na  Metropolitalne Seminarium Duchowne.  
 13. Na plakacie jest informacja o spotkaniu w Krakowie Apostolatu Margarytka.
 14. Planowana jest pielgrzymka do miejsc związanych z życiem św. Charbela w Libanie. Informacje na stronie parafii.
 15. W ostatnim miesiącu z naszej parafii odeszli do wieczności: +Stefan Głogowski, Danuta Kukuryk, Janina Sałek, Witold Myśliwiec, Irena Kluch, Kazimiera Mazur, Józef Stachyra, Jerzy Zaremba, Wiesława Jaremek-Krupińska, Bożenna Wasilczyk, Adam Drzewicki, Wanda Cereszko. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.