Ogłoszenia duszpasterskie 02.10.2022

1. Dziś XXVII niedziela zwykła.
  2. Dziś od 8.00 w kaplicy adoracji prowadzona jest  modlitwa różańcowa w intencji pokoju. Zapraszamy, aby włączyć się w tę modlitwę.
  3. Dziś na Mszę św. o godz. 16.00 zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: 9 i 13 października o godz. 17.00, w pozostałe dni o godz. 17.15. Na stronie parafii jest plan prowadzenia nabożeństw. Za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych i procesja różańcowa.
  5. W czwartek o godz. 17.00 adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego połączona z nabożeństwem różańcowym.
  6. W piątek Msze św. o godz.: 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00. Spowiedź w czasie Mszy św. oraz o 15.30 i 17.30. W zakrystii można zapisać się na adorację w nocy przed  I piątkiem miesiąca.
  7. We wtorek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, w środę św. Faustyny Kowalskiej, w piątek wspomnienie NMP Różańcowej.
  8. Za tydzień Akcja Katolicka organizuje loterię fantową. Jeśli ktoś chciałby ofiarować fanty, można je przynosić do kancelarii.
  9. Ministrantów i kandydatów zapraszamy w sobotę o godz. 9.00.
  10. Schola Boże Nutki zaprasza na próby w sobotę o godz. 10.00.
  11. W naszej parafii odbywają się bezpłatne korepetycje, w tym roku na razie tylko z biologii. Osoby chętne do udzielenia korepetycji z matematyki lub chemii zapraszamy do kontaktu, numer telefonu 509 613 503 po godzinie 18.00.
  12. Od kilku lat, jesienią, kierujemy do parafian list nt. aktualnych wydarzeń w parafii. Osoby chętne do pomocy w przygotowaniu listu zapraszamy w sobotę od godz. 9.00. Mamy nadzieję, że od przyszłej niedzieli rozpoczniemy roznoszenie listu.
  13. Wspólnota Galilea organizuje Kurs Alfa. Drugie spotkanie jutro o godz. 18.30, jeszcze można się dołączyć.
  14. Trwają prace przy modernizacji zieleni wokół kościoła. Wczoraj nasi parafianie: min. Paweł Dzięcioł, Arkadiusz Burdan, Marek Izdebski, Leszek Tes, Zbigniew Ciastuła posadzili 230 cisów oraz zawiesili budkę lęgową dla wiewiórki i 4 dla ptaków. Serdecznie dziękuję.
  15. Za tydzień przyjedzie do nas o. Marek Kowalski paulin, przed wojną pracujący w Mariupolu na Ukrainie. Będzie można wesprzeć tamtejszy Kościół.
  16. Ofiary, które złożymy za tydzień na tacę, przeznaczone będą na misje.
  17. Żłobek Szczęśliwych Maluchów posiada wolne miejsca (www.szczesliwymaluch.pl).