Ogłoszenia duszpasterskie 16.10.2022

1. Dziś XXIX niedziela zwykła.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.15.
  3. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  4. Dziś po Mszy św. o godz. 16.00 Akademia Aktywnego Seniora zaprasza na kawiarenkę papieską. Będą m.in. kremówki. Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.
  5. Jutro o godz. 18.30 ostatnia szansa, aby wziąć udział w Kursie Alfa.
  6. We wtorek święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia, w czwartek wspomnienie św. Jana Kantego, patrona naszej diecezji, w sobotę św. Jana Pawła II.
  7. W środę o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa. Można jeszcze dołączać swoje intencje.
  8. W piątek o godz. 12.00 Msza św. w intencji ofiar łagrów NKWD w Borowiczach i Swierdłowsku.
  9. Serdecznie dziękujemy osobom, które pomogły w dostarczeniu listu do parafian. Zostało jeszcze kilkanaście ulic. Serdecznie prosimy o pomoc. Listy do rozniesienia można odebrać po Mszy św. w kancelarii.
  10. Stowarzyszenie Najświętszej Rodziny zaprasza na kurs dla małżeństw pod hasłem Bliżej Siebie! Planowane są 4 spotkania w niedziele o godz. 17.00. W czasie kursu będzie można m.in. dowiedzieć się: jak rozmawiać, żeby się rozumieć, czy konflikt w małżeństwie to zagrożenie czy szansa? Kurs duchowo wspierają Siostry Nazaretanki. Liczba miejsc ograniczona. Pierwsze spotkanie 6 listopada o godz. 17.00 w domu parafialnym. Zapisy: tel. 505 634 949 lub razem.snr@gmail.com.
  11. Informujemy, że krzyż stający przy Studium Organistowskim został zdemontowany. Spróchniała podstawa groziła upadkiem. Planujemy postawienie nowego krzyża.
  12. Krajowe Duszpasterstwo i Katolickie Stowarzyszenie Kolejarzy zapraszają na Pielgrzymkę Kolejarzy na Jasną Górę w dniach 5-6 listopada. Informacje na tablicy ogłoszeń.