Ogłoszenia duszpasterskie 25.12.2022

 1. Dzisiaj Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. w takim porządku jak w każdą niedzielę.
 2. Jutro święto św. Szczepana. Ofiary, które złożymy na tacę, przeznaczone będą na KUL.
 3. We wtorek wspomnienie św. Jana Ewangelisty, po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Kolęd pt. „Pójdźmy wszyscy do stajenki… kolędować Małemu” w wykonaniu Moniki Grajewskiej. Po koncercie będzie można nabyć płyty z kolędami. Więcej na www.monikagrajewska.com.
 4. W środę święto Świętych Młodzianków.
 5. Także w środę rozpoczynamy wizytę duszpasterską. Program wizyty jest na stronie parafii i w ulotkach. Ulotki są wyłożone w szopce i przy bocznych ołtarzach.
 6. W piątek święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Msze św. o godz. 6.30, 7.30, 10.00 i 18.00.
 7. W sobotę ostatni dzień roku. O godz. 17.30 nabożeństwo dziękczynne, o 18.00 Msza św. na zakończenie roku.
 8. Za tydzień 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, początek nowego 2023 roku. Zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie opłatkowe Rodziny Różańcowej będzie 8 stycznia.
 9. Serdecznie dziękuję pracownikom i wolontariuszom ze świetlicy, seniorkom z Klubu Seniora i z Akademii Aktywnego Seniora oraz innym wolontariuszom za przygotowanie śniadań dla dzieci. Dziękujemy Scholi Boże Nutki, która w tym roku śpiewała na roratach. Choinkę z ozdobami wykonanymi przez dzieci uczestniczące w roratach ubierali: Katarzyna, Bianka i Marceli Warda, Zofia i Joanna Złotkowskie, Karol Majdański, Agnieszka i Arkadiusz Burdan. Serdecznie dziękujemy. Cieszymy się, że tak wiele dzieci było na roratach, wystarczy spojrzeć na choinkę.
 10. Dziękujemy fundatorom paczek. W tym roku pomoc otrzymało ponad 50 rodzin.
 11. Dziękuję paniom, które od lat sprzątają kaplicę adoracji, za piękne posprzątanie przed świętami.
 12. Zachęcamy do lektury świątecznych numerów prasy katolickiej.
 13. W imieniu wszystkich duszpasterzy pracujących w naszej parafii pragnę przekazać życzenia świąteczne: Niech radość i pokój, które płyną z tajemnicy Narodzenia Zbawiciela, wypełnią Wasze serca i domy. Niech Słowo, które zamieszkało wśród nas, obdarza Was obficie swoim błogosławieństwem w nadchodzącym 2023 roku, umacnia nadzieję oraz pomnaża miłość wzajemną.