Ogłoszenia duszpasterskie 01.01.2023

1. Dziś Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, początek nowego 2023 roku.
  2. We czwartek o godz. 17.00 adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego. W zakrystii prowadzimy zapisy chętnych na adorację w nocy przed pierwszym piątkiem miesiąca.
  3. W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana świętem Trzech Króli. Msze św. w takim porządku jak w niedzielę. Będzie można zaopatrzyć się w poświęcone kadzidło i kredę, którą oznaczymy drzwi naszych domów. Ofiary, które złożymy na tacę, będą przeznaczone są na misje.
  4. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.15.
  5. Za tydzień na Mszy św. o godz. 16.00 członkowie nowej Rady Duszpasterskiej złożą przyrzeczenie.
  6. Za tydzień po Mszy o godz. 16.00 spotkanie opłatkowe Rodziny Różańcowej.
  7. Trwa wizyta duszpasterska. Program wizyty jest na stronie parafii i w ulotkach. Ulotki są wyłożone w szopce i przy bocznych ołtarzach. Ofiary składane przy okazji wizyty będą przeznaczone na zakup nowych ławek.
  8. Za tydzień słowo Boże będzie głosił Dyrektor Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa ks. Krzysztof Zimończyk.
  9. Dziękujemy za ofiary składane do figurki aniołka, przeznaczone na  Papieskie Dzieło Dziecięctwa Misyjnego.
  10. W ubiegłym miesiącu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Krystyna Ślepko, Stefania Kapyś, Zofia Zaborek, Berta Węgorek, Marta Polak, Wanda Kaczorowska, Lucjan Świstowski, Ryszard Mrugała, Stanisław Woźniak, Halina Pawlak, Lech Wolak, Robert Kozłowski, Stefania Wyrzykowska, Jadwiga Bronisz, Tadeusz Chyżyński, Marianna Tylec, Aleksandra Drozd, Irena Krzyżanowska, Jadwiga Czajkowska, Helena Stachura, Stanisław Duda, Mieczysław Piasecki, Piotr Gołębiowski, Jerzy Deryło, Grzegorz Owczarewicz, Franciszka Szady. Polecajmy ich miłosierdziu Bożemu.