Ogłoszenia duszpasterskie 8.01.2023

1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego.
  2. Dziś słowo Boże głosi Dyrektor Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa Ks. Krzysztof Zimończyk SCJ ze Zgromadzenia Księży Najświętszego Serca Jezusowego. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie.
  3. Trwa wizyta duszpasterska. Program wizyty jest na stronie parafii i w ulotkach. Ulotki są wyłożone w szopce i przy bocznych ołtarzach. Ofiary składane przy okazji wizyty będą przeznaczone na zakup nowych ławek.
  4. Dziękujemy za ofiary składane do figurki aniołka, przeznaczone na misje.
  5. Ofiary, które dziś zostały złożone na tacę, są przeznaczone na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
  6. Za tydzień przybędzie do nas S. Milena Cieślak, karmelitanka z Woli Gułowskiej. Będziemy mogli wesprzeć prowadzony przez siostry Dom Pomocy Społecznej.
  7. Za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Chwały.
  8. 6 stycznia, w 93. roku życia i 74. roku życia zakonnego, zmarła Misjonarka Świętej Rodziny Matka Agnes Zofia Studzińska. Przez 12 lat była Matką Generalną. Od wielu lat przebywała w naszej parafii, w klasztorze przy ul. Kochanowskiego. Informacje o pogrzebie zostaną podane na stronie parafii po ustaleniu terminu. Polećmy ją miłosierdziu Bożemu.