Ogłoszenia duszpasterskie 15.01.2023

1. Dziś II niedziela zwykła, po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na wieczór chwały.
  2. Dziś przybyła do nas S. Milena Cieślak karmelitanka z Woli Gułowskiej. Po Mszy św. będzie można wesprzeć prowadzony przez siostry Dom Pomocy Społecznej.
  3. Dziś słowo Boże w naszej parafii głosi ks. Grzegorz Różyło prefekt LO im. Św. Stanisława Kostki. Witamy w naszej wspólnocie.
  4. W tym tygodniu we wtorek wspomnienie św. Antoniego opata, w czwartek św. Józefa Pelczara, w sobotę św. Agnieszki.
  5. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa, można jeszcze zgłosić swoje intencje.
  6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 dzieci z przedszkola św. Józefa zaprezentują jasełka.
  7. W środę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy o modlitwie w tej intencji.
  8. Trwa wizyta duszpasterska. Dziękujemy za miłe spotkania. Program wizyty jest na stronie parafii i w ulotkach. Ulotki są wyłożone w szopce i przy bocznych ołtarzach. Ofiary składane przy okazji wizyty będą przeznaczone na zakup nowych ławek.
  9. Dziękujemy za ofiary składane do figurki aniołka, przeznaczone na  misje.