Ogłoszenia duszpasterskie 25.06.2023

  1. Dziś XII niedziela zwykła.
  2. Dziś przybył do nas michalita ks. Michał Prokopiw, kapelan szpitala wojskowego w Charkowie na Ukrainie. Po Mszy św. będziemy mogli wesprzeć potrzeby tamtej wspólnoty.
  3. Dziś po każdej Mszy św. błogosławimy pojazdy. Kapłani będą podchodzić do pojazdów rozpoczynając od głównego wejścia i kierując się na boki. Prosimy kierowców, aby na znak, że czekają na poświęcenie, stanęli przy swoich pojazdach. 
  4. W czwartek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 6.30, 7.00 i 18.00. Ofiary zebrane w tym dniu na tacę są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  5. W piątek 30 czerwca przypada 23. rocznica konsekracji naszego kościoła. Pamiętajmy o modlitwie za tych, którzy swoją pracą i ofiarą przyczynili się do jego powstania.
  6. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.15.
  7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  8. Jest jeszcze możliwość zapisania się na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży. Więcej informacji na stronie Centrum Młodych.
  9. W ostatnim miesiącu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Krystyna Solowska, Danuta Ponikowska, Edward Sternik, Danuta Kierczuk, Henryk Andrzej Cisak, Bronisław Krawczyk, Waldemar Wojciech Kalisz, Stanisław Grodzki, Eugeniusz Jan Rzepiela, Andrzej Kosior, Władysława Słotwińska, Andrzej Fredo, Zofia Turek, Władysława Zarzycka, Barbara Długosz, Wiesław Ochal, Sławomir Pietras. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie!