Ogłoszenia duszpasterskie 23.07.2023

1. Dzisiaj XVI niedziela zwykła.
  2. We wtorek święto św. Jakuba Apostoła, w środę wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców NMP, w sobotę św. Marty, Marii i Łazarza.
  3. Dziś zbieramy ofiary do puszki na fundusz MIVA POLSKA, którego celem jest pomoc polskim misjonarzom w zakupie środków transportu.
  4. We wtorek obchodzi imieniny ks. Krzysztof Ciżmiński. Składamy najlepsze życzenia.
  5. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Można składać ofiary z intencjami na Fundusz „Idę z Tobą”. Szczegóły na www.pielgrzymka.lublin.pl.
  6. 10 września w Markowej koło Łańcuta odbędzie się beatyfikacja rodziny Ulmów, zamordowanych w 1944 roku przez niemieckich żandarmów za ukrywanie rodzin żydowskich. Zapisy na wyjazd autokarowy na beatyfikację odbywają się w parafii św. Jana Pawła II w Lublinie, ul. Fulmana 9. Zgłoszenia można dokonywać mailowo: parafia@jp2.lublin.pl, bądź wysyłając SMS pod nr 603 198 214. Koszt wyjazdu: 70 zł.
  7. Dzisiaj wspiera nas ks. dr Witold Słotwiński. Dziękujemy za pomoc.